2019 YILI DUYURU

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

teampunto34

Yeni Üye
Admin
Üye
#1
HERKESE MERHABA
BİLDİĞİNİZ GİBİ PUNTO TEAM GRUPLARI İLK ETAPTA TARAFIMCA ( Aykut Akbin ) İSTANBUL TABANLI KURULMUŞ VE SONRASINDA İL BAZINDA DAĞILIMA GİDİLEREK YAYILMIŞTIR.

IL YÖNETİMLERİNDEN DE GELEN TALEPLER DOGRULTUSUNDA
2019 YILI İÇERİSİNDE DAHA ÖNCE YASANILAN PROBLEMLER BAZ ALINARAK DAHA DA SAĞLAM TEMELLER VE AİLE ÜYELERI İLE YOLA DEVAM ETMEK MAKSADIYLA 15 OCAK 2019 TARİHİ ITİBARİYLE FACEBOOK ÜZERİNDE BULUNAN VE TARAFIMCA KURULUP ÇALIŞMALARI BAŞLANAN DİGER İL GRUPLARININ YÖNETİM HARİCİ GÖNDERİ ONAYLARI KAPATILMASINA VE TÜM TÜRKİYE GENELI İL FARKETMEKSİZİN TEK GRUP ALTINDA BİRLEŞEREK PUNTO TEAM OLARAK İLERLEMESİNE KARAR VERİLMİŞTİR.

BU BAGLAMDA ;
15 OCAK İTİBARİYLE TÜM FACEBOOK GRUPLARI GONDERILERE KAPATILACAK VE İL BAZINDA BULUNAN FACEBOOK GRUPLARINDA SADECE O İL IÇIN DUYURU BULUŞMA VS GİBİ GONDERİLER SADECE O ILIN YONETICILERI DAHILINDE PAYLASIM YAPILACAKTIR.

YOKLAMA SOBE BİLGİ PAYLASIMI SADECE PUNTO TEAM GRUBUMUZ ÜZERINDEN YAPILACAK VE TÜM İLLERDEKİ ARAC STİCKERLARI PUNTO TEAM OLARAK DEĞIŞECEK.

BU SÜREK SON YAPILAN STİCKERLAR HARİC ESKILERDE DIGER RAKAMLAR CIKARILACAK YENI STICKER OLANLARA UCERETSIZ YENI PUNTO TEAM STICKER VERILECEKTIR.

YOLA BU SEKILDE DEVAM ETMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR 15 OCAK TARIHI NE KADAR LINKINI FACEBOOK GRUPLARIN DA PAYLAŞMIŞ OLDUGUM PUNTO TEAM FACEBOOK GRUBUMUZA KATILIM SAGLAYABILIRLER.

DEVAM ETMEK ISTEMEYEN ARKADAŞLARIMIN KARARINA SAYGI DUYARIM VE KESINLIKLE CEPHE ALMAM HERKESIN BILGISI OLSUN.
2019 DA YENI DUZEN YENI UYGULAMALAR VE YENI KURALLARLA DAHA EMİN HAREKET EDECEGIZ.

ALINAN TÜM KURALLAR KURULMUŞ OLAN 3 YILLIK DUZENIN BOZULMAMASI ICINDIR.
YENİ DUZENDE BEN VE TAYFUN OLARAK 2 YÖNETİCİ VE İLLER IÇINDE İL SORUMLULARI DEVAM EDECEK VE GRUP KURALLARI İLE HAREKET EDILECEKTIR.
HERKESIN DUYARLI OLMASINI VE MANTIKLI DUSUNMESINI RICA EDERIM.

PUNTO TEAM GRUPLARI KURUCU BAŞKAN
AYKUT AKBİN
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst